Wczytuję dane...
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2

Ten oczyszczacz powietrza zaprojektowany przez inżynierów R&D  inspirowany byl budową silników lotniczych i ich solidnym systemem ssania. Wstępna faza zasysa powietrze z pomieszczenia i po przejściu przez system filtow wyrzuca je ku górze a następnie rozrzuca wzdłuż ścian i podłogi  w całym pomieszczeniu. Urządzenie zostało zaprojektowane również ze szczególną dbałością o jego wygląd – tak by komponowało się z każdym wnętrzem.


Xiaomi zadbało aby oczyszczacz Air Purifier 2 miał niewielki rozmiar ( 52x24x24 cm) a mimo to przerabia ok. 330m³/h powietrza w trybie standardowym i 388m³/h w trybie aktywnym. Urządzenie w 10 minut oczyści 23 metry kwadratowe pomieszczenia.

Oczyszczacz posiada aplikacje Mi Home, która dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Xiaomi Mi Air Purifier 2 posiada moduł Wi-Fi, umożliwiający komunikację ze smartfonami i tabletami oraz czujnik pomiarowy pyłu PM2.5 firmy Sharp. Z aplikacji Mi Home odczytasz również informacje o temperaturze oraz wilgotności powietrza. Z poziomu aplikacji  możemy także zmieniać tryby pracy urządzenia oraz otrzymamy powiadominie o konieczności wymiany filtra.

Oczyszczacz Mi Purifier 2 ustawiony w trybie automatycznym włącza optymalny tryp pracy wentylatora. Wtedy przez kilka sekund obroty wentylatora ustawione są na maksimumpo aby doprowadzić powietrze do odpowiedniej jakości. W trybie nocnym prace wentylatora niemalże nie słychać, co pozwala trzymać go nawet w pobliżu łóżka.

Obudowa oczyszczacza Mi Purifier 2 wykonano w matowym kolorze białym. W obudowie tej wykonano ponad 5500 otworów,  przez które do jej wnętrza przedostają się szkodliwe dla naszego zdrowia pyły. Na górze znajduje się kratownica, pod którą pracuje spory wentylator wdmuchujący powietrze do wnętrza urządzenia.

Sercem oczyszczacza jest trójwarstwowy filtr cylindryczny w jego skład wchodzi filtr HEPA marki Toray, który odpowiada za filtrowanie cząstek PM 2.5. Większe cząsteczki wyłapuje filtr PM 10 firmy PET oraz aktywowany filtr węglowy, odpowiedzialny za niwelowanie nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych cząstek, jak np benzen. Producent zapewania, że filtry są w stanie wyeliminować 99,3% cząsteczek PM 0,3 μm (PM2.5 i PM10), 100% kurzu i pyłków.

Producent: Xiaomi Typ: Oczyszczacz powietrza

Metoda czyszczenia: Filtracja mechaniczna i adsorpcja

Filtry: filtr pierwotny PET, filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym

Wydajność oczyszczania: 330 m³ / h

Wydajność oczyszczania: - 100% - duże cząsteczki - 99,3% - cząstki do 0,3 mikrometra - 99,99% - cząstki do 2,5 mikrometra - 91% - formaldehyd i inne szkodliwe substancje

Zalecana efektywna powierzchnia: 23m² ~ 39m²

Inteligentne moduły: moduł Wi-Fi 802.11b / g / n

Czujnik jakości powietrza

Czujnik temperatury i wilgotności

Zużycie energii: 1,5W ~ 75W AC 100V ~ 220V 50 / 60Hz

Poziom hałasu:31dB Pilot do smartfona +

Wymiary: 240 x 240 x 520 mm

Waga: około 4,8 kg (z filtrem)

Gwarancja: 12 miesięcy	
Polecamy
<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=2f6796e0-5607-44c5-8473-ef679170d1f5';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script><noscript><a href="https://www.ceneo.pl/28797-0a" rel="nofollow" target="_blank">Opinie o Nas</a></noscript>