Wczytuję dane...
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Słuchawki Xiaomi Mi ANC & Type-C


Słuchawki douszne Xiaomi ANC to zaawansowane słuchawki w tytanowej obudowie, posiadające złączkę USB typu C. Architektura akustyczna słuchawek została opracowana przy użyciu aktywnej redukcji szumów w zakresie od 50 do 2000 Hz. Pozwala to osiągnąć maksymalną jakość dźwięku dzięki czemu nic nie zakłóci muzyki, której właśnie słuchasz.


Uniwersalne złącze USB typu C


Modele flagowe, takie jak Mi 6, coraz częściej otrzymują tylko złącze USB typu C jako najbardziej wszechstronne i funkcjonalne. Producenci odmawiają instalacji złącza 3,5 mm, ponieważ ma to wpływ na ochronę telefonu przed wilgocią i kurzem, a także brak elastyczności i możliwości przesyłania sygnałów sterujących do zestawu słuchawkowego. W takim przypadku podłaczenie słuchawek przez USB Type-C odbywa się  w kilka minut, a po podłączeniu słuchawek i zestawów słuchawkowych możliwości ich zarządzania zwiększają się wielokrotnie.


Przełomowe technologie aktywnego usuwania hałasu


Słuchawki otrzymały unikalną cechę, która czyni je niezastąpionymi, keidy są używane w miejskim chałasie- aktywny system redukcji szumów. Codziennie przechodzisz obok tysięcy samochodów i motocykli, które jadą z potwornym chałasem. Głośne reklamy zewnętrzne, przed którymi nie możesz uciec, teraz  aktywny system redukcji szumów przy użyciu analizatora mikrofonu i dźwięku wytłumi hałas z ulicy i otaczającego świata. System działa na częstotliwości od 50 do 2000 Hz, które są podstawowymi częstotliwościami roboczymi dla naszych uszu.


Redukcja szumów pomaga zmniejszyć hałas zewnętrzny powyżej 25 dB. Teraz słuchanie muzyki lw dowolnym miejscu publicznym nie będzie dla ciebie problemem - system tłumienia szumów usunie zewnętrzne dźwięki bez konieczności włączania maksymalnej głośności. Pozwoli to uniknąć pogorszenia słuchu i bólu głowy z powodu głośnej muzyki.


Aktywny system tłumienia składa się nie tylko z mikrofonu analizującego dźwięki zewnętrzne, ale również z nagrzewnicy głośnikowej, która je kompensuje. Jest to główna część tego układu, która analizuje szum zewnętrzny i oblicza częstotliwość i siłę, które powinny być odpowiedzią kompensacyjną. Ta złożona część elektroniczna została umieszczona w tej samej obudowie z mikrofonem i przyciskami sterowania odtwarzaniem. Również został aktywowany system redukcji szumów za pomocą małego klawisza na bocznej krawędzi panelu sterowania. Jego działanie sygnalizowane jest niebieską mikrodiodą.


Certyfikat "Hi Resolution Audio"


W słuchawkach Xiaomi Mi ANC  dźwięk odtwarzany jest z części słuchawek, która wykonanana jest z metalu i ceramiki, co pozwala osiągnąć równowagę i nasycenie dźwięku.
Japońska społeczność ekspertów certyfikowała słuchawki do słuchania "Hi-Res AUDIO", które pozwala odtwarzać wysokiej jakości - bezstratną - muzykę na doskonałym poziomie.


Dostosowanie dźwięku znanego na całym świecie inżyniera dźwięku Luc Bignardi


Czterokrotny laureat nagrody Grammy, utalentowany inżynier dźwięku Luca Bignardi (Luca Bignardi) był zaangażowany w strojenie dźwięku. Dzięki specjalnemu dostrojeniu dźwięku twoja ulubiona muzyka będzie dobrze zbalansowana, głęboka i ultrarealistyczna.


Kabel odporny na zakłócenia i przerwania


Druty kablowe składają się z emaliowanej miedzi beztlenowej, plecionej wokół włókien Kevlar. To znacznie zwiększa wytrzymałość kabla, zapobiegając jego rozciągnięciu i rozdarciu.

Kabel jest pokryty elastycznym plecionym materiałem (TPE), który zapewnia miękkość i ochronę przed "efektem stetoskopu" - przekazywanie szumów i dźwięków tarcia do uszu. Przekładana warstwa nylonu zapewnia wytrzymałość i trwałość, a także zapobiega plątaniu się drutu. Słuchawka Mi Pro-C są jednymi z najbardziej odpornych na uszkodzenia słuchawek na świecie.


Wygodny ergonomiczny kształt


Słuchawki douszne Xiaomi Mi ANC  mają skośne rogi, które pasują do naturalnego kształtu kanałów słuchowych. Wkładka silikonowa jest wykonana z miękkiego silikonu, który jest dopasowany do wielkości kanału słuchowego użytkownika i umożliwia bezpieczne zamocowanie słuchawki oraz obcięcie hałasu zewnętrznego. Prowadnica dźwięku, do której przymocowana jest wkładka silikonowa, ma nachylenie 45º względem ciała. Dzięki temu wkładka wchodzi do kanału słuchowego pod naturalnym kątem, nie powoduje dyskomfortu i izoluje hałas zewnętrzny w jak największym stopniu.


Korpus ze stopu tytanu


Wytrzymała i funkcjonalna obudowa słuchawek wykonana jest z lekkiego tytanu lotniczego. Powierzchnia jest odporna na odciski palców, zadrapania i wpływy mechaniczne.


Ponad 700 testów do kontroli jakości


Zanim słuchawki zostały przekazane do sprzedaży Xiaomi wykonało ponad 700 różnych testów jakości, które określają, jak bardzo zestaw słuchawkowy jest odporny na agresywne czynniki środowiskowe.

Oto niektóre z nich:

     pracować w wysokich i niskich temperaturach
     promieniowanie ultrafioletowe
     test wibracyjny
     dynamika przeżywalności
     szok termiczny
     natrysk solą fizjologiczną
     test rozrywania drutu
     Kompatybilność z różnymi typami telefonów 

Słuchawki są kompatybilne:  Mi 5, Mi 5S, Mi 5s Plus, Mi Mix, Mi Redmi 2, Mi 6

Aby zapewnić poprawną pracę z Mi 4C, Mi 4S, musisz zaktualizować oprogramowanie MIUI do najnowszej, najbardziej stabilnej. Modele te obsługują funkcję redukcji szumów i obsługę klawiszy sterujących, ale nie obsługują połączeń.Specyfikacja

Konstrukcja słuchawek Dokanałowe
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 40000 Hz
Impedancja słuchawek 32 Om
Czułość słuchawek 113 dB
Wbudowany mikrofon Tak
Łączność Przewodowa
Złącze USB TYPE-C - 1 szt.
Długość kabla 1,25 m
Kolor Czarny
Dodatkowe informacje Mikrofon na kablu
Pilot z mikrofonem na kablu
Kompatybilne z iPhone i Android
Regulacja głośności
Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

 

  

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=2f6796e0-5607-44c5-8473-ef679170d1f5';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script><noscript><a href="https://www.ceneo.pl/28797-0a" rel="nofollow" target="_blank">Opinie o Nas</a></noscript>