Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN

Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi Headphones Basic

Słuchawki Xiaomi Mi Headphones Basic (dokanałowe) łączą w sobie doskonałą charakterystykę brzmienia i przystępną cenę. Wykonane są w lekkiej i eleganckiej metalowej obudowie o matowej powierzchni. Z tego powodu nie przesuwają się w dłoniach, a odciski palców nie pozostają na nich śladu.

Kabel sluchawek jest powlekany Kevlarem, zapobiega to rozciąganiu i uszkodzenie styków wewnętrznych. Słuchawki mają wbudowany mikrofon z przyciskiem sterowania.

Korpus z aluminium anodowanego

Obudowa słuchawek wykonana jest z anodowanego aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekka i matowa w dotyku. Powierzchnia jest odporna na porysowania i ma działanie antypoślizgowe. Krawędzie są gładkie a słuchawki nie mają wystających części.

Membrana kompozytowa

Dźwiękochłonne słuchawki membranowe wykonane zostały z metalu i PET-plastiku. Ta kombinacja materiałów pozwala stworzyć przyjemny dźwięk z czystymi szczytami i dobrym basem.

Tłumienie trzeciej generacji

Aby chronić słuch, słuchawki mają kanał powietrzny, który kompensuje ciśnienie od wewnątrz i na zewnątrz. System tłumienia trzeciej generacji pozwala uzyskać bardziej czysty i zrównoważony dźwięk dzięki specjalnej komorze rozszerzającej, przez którą przepływa powietrze.

Wbudowany mikrofon

Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń, a dźwięk twojego głosu jest czysty i głośny. Specjalny przycisk do zatrzymania / odtwarzania muzyki pozwola  na pełną kontrolę słuchawek w każdej sytuacji.

Ergonomiczny i wygodny

Słuchawki mają bardzo wygodny kształt, który zadowoli nawet nabardziej wymagających użytkownaików. Specjalna skośna konstrukcja ułatwia wygodne umieszczenie słuchawki w uchu.Specyfikacja

Konstrukcja słuchawek Dokanałowe
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz
Impedancja słuchawek 32 Om
Wbudowany mikrofon Tak
Łączność Przewodowa
Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Długość kabla 1,25 m
Kolor Niebieski
Dodatkowe informacje Nieplączący się kabel
Kabel wzmocniony kevlarem
Pilot z mikrofonem na kablu
Kompatybilne z iPhone i Android
Odbieranie połączeń
Waga 14 g
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Polecamy